STYLIZACJA PAZNOKCI

To grupa zabiegów dedykowana paniom, które mają zastrzeżenia do wyglądu naturalnych paznokci, chciałyby skorygować ich długość lub kształt. To także świetne rozwiązanie dla osób zmagających się z onychofagią – obgryzaniem paznokci.

W celu wzmocnienia lub przedłużenia paznokci wykorzystywany jest żel lub akryl – przy wyborze metody warto uwzględnić sugestie stylistki, która pomoże ocenić stan naturalnej płytki oraz dopasować najlepsze rozwiązanie również do Twojego stylu życia. Paznokcie żelowe lub akrylowe należy uzupełniać co około 3 tygodnie, aby zapewnić świeży wygląd, jak również trwałość stylizacji. 

Przeciwwskazania: alergia na lakiery hybrydowe lub żel, bardzo zniszczone paznokcie, choroby paznokci, choroby skóry dłoni.

Czas trwania: 2 – 3 h

Cena: 120 – 180 zł 

Wzmocnienie płytki żelem lub akrylem

W przypadku gdy naturalne paznokcie kruszą się lub łamią, uniemożliwiając ich wzrost, warto rozważyć ich wzmocnienie. Zabieg polega nadaniu kształtu paznokciom, zmatowieniu ich, a następnie nałożeniu masy akrylowej lub żelowej. Następnie masa jest opiłowywana tak, aby nadać perfekcyjny kształt korygujący wszelkie niedoskonałości. Zabieg można wykończyć malowaniem lakierem klasycznym lub hybrydowym.

Przedłużenie płytki żelem lub akrylem

To zabieg przeznaczony dla pań, które chciałyby mieć dłuższe paznokcie od razu po wyjściu z gabinetu. Polega na całkowitym skróceniu paznokci, zmatowieniu ich, a następnie nałożeniu masy akrylowej lub żelowej. Masa nakładana jest na naturalną płytkę oraz szablon, który stanowi podstawę stylizacji. Długość oraz kształt jest ustalany indywidualnie wraz z klientką. Następnie masa jest opiłowywana tak, aby nadać perfekcyjny kształt korygujący wszelkie niedoskonałości. Zabieg można wykończyć malowaniem lakierem klasycznym lub hybrydowym, albo zdecydować się na zatopienie w żelu lub akrylu kolorowych ozdób czy permanentnej stylizacji typu french manicure.

Uzupełnienie żelem lub akrylem

Przeznaczony jest dla pań, które korzystały wcześniej z zabiegów stylizacji paznokci. Niezależnie od tego, czy stylizacja jest wykonana na naturalnej płytce, czy paznokcie są przedłużone, stylistka usuwa lakier oraz opiłowuje odrost, czyli miejsce wzrostu naturalnej płytki. Następnie na paznokcie nakładana jest warstwa żelu lu akrylu, a masa opracowywana podobnie jak podczas pierwszego zabiegu.