STYLIZACJA BRWI

Zabieg dla osób, którym zależy na uzyskaniu odpowiednio dobranego kształtu brwi, szczególnie po nieudanych regulacjach lub w przypadku ubytków w łuku brwiowym.

Pierwszy etap to przygotowanie skóry, oczyszczenie oraz wykonanie peelingu. Następnie za pomocą specjalnej brow pasty wykonujemy symetryczny rysunek brwi. Dobieramy go do kształtu twarzy, wzrostu włosków, jak również oczekiwań klientki. Po omówieniu i akceptacji wykonujemy koloryzację, regulację, a na koniec stosujemy odżywczy olejek zabezpieczający.

Do koloryzacji brwi używamy marokańskiej henny roślinnej lub profesjonalnej farby z ekstraktem z aloesu. Obydwa produkty cechują się wydłużonym efektem. Na skórze efekt utrzymuje się do 10 dni (w zależności od rodzaju cery i późniejszej pielęgnacji), a na włoskach do 5 tygodni.

Dodatkowo, dzięki laminacji uzyskujemy efekt ujarzmionych i podatnych na układanie brwi. To rozwiązanie jest dedykowane szczególnie osobom które mają grube i kręcone włoski. Po zabiegu są miękkie i sprężyste, co ułatwia ich stylizowanie. Laminacja sprawdza się świetnie również u pań z wąskimi łukami brwiowymi. Przy każdym zabiegu farbujemy i regulujemy brwi. Dodatkowo stosowany jest botox, który jest zastrzykiem odżywczym dla włosków, maksymalnie nawilża i regeneruje, wypełniając ubytki.

Przeciwwskazania: stany zapalne skóry, choroby zakaźne, świeży makijaż permanentny brwi, alergie (konieczne wykonanie próby uczuleniowej min. 24h przed zabiegiem)

Czas trwania: ok. 1h

Cena: 100-170  zł