PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS

Zabieg dla pań, które chcą uzyskać efekt wydłużonych i pogrubionych rzęs. To także idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą lub nie mogą używać tuszu, a chcą cieszyć się pięknym spojrzeniem.

Zabieg polega na precyzyjnym doklejeniu do naturalnych włosków rzęs syntetycznych. Dzięki odpowiednio dobranej metodzie można uzyskać naturalny efekt wytuszowanych rzęs lub dla bardziej odważnych –wyrazisty wachlarz. Stylistka dobiera rodzaj stylizacji dopasowany do twarzy klientki, może to być uwodzicielskie kocie oko, albo stylizacja dyskretnie podkreślająca naturalny wygląd. Rzęsy syntetyczne wypadają wraz z naturalnymi, więc po kilkunastu dniach stylizacja traci część swojej objętości. Warto pamiętać o uzupełnianiu jej co około 2-3 tygodnie. Uzupełnienie polega na wypełnieniu ubytków w stylizacji nowymi rzęskami lub kępkami rzęs syntetycznych. 

Przeciwwskazania: brak rzęs naturalnych, bardzo zniszczone rzęsy, opryszczka, jaskra, choroby oczu, zapalenie spojówek, nadwrażliwość oczu, silne alergie, bardzo łzawiące oczy, jęczmień, ostatnio wykonywane operacje/ zabiegi na oczy,chemioterapia, ciąża, świeży makijaż permanentny powieki, stany zapalne powiek, stosowanie stymulatorów wzrostu rzęs, alergie.

Czas trwania: ok. 2 – 3h

Cena: 160 – 220 zł

Przedłużenie rzęs metodą 1:1

Do każdej naturalnej rzęsy doklejana jest rzęsa syntetyczna o grubości i skręcie ustalony wcześniej z klientką, co daje efekt naturalnych wytuszowanych rzęs.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 2:1

Do każdej naturalnej rzęsy doklejane są dwie rzęsy syntetyczne, co daje efekt delikatnie zagęszczonych rzęs.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 3-5 D

Do każdej naturalnej rzęsy doklejana jest kępka składająca się z od 3 do 5 syntetycznych rzęs, delikatniejszych od tych używanych w metodach 1:1 oraz 2:1. Efekt to zdecydowanie bardziej wyrazisty, puszysty wachlarzyk.

Przedłużenie i zagęszczenie rzęs metodą 6-8 D

Do każdej naturalnej rzęsy doklejana jest kępka składająca się z ponad 6 syntetycznych rzęs. Ta metoda gwarantuje efekt spektakularnie pogrubionych rzęs.