MANICURE

Manicure ma na celu poprawienie wyglądu i kondycji dłoni. Podczas zabiegu nadajemy kształt płytkom paznokci, oczyszczamy je z martwego naskórka przy użyciu zmiękczającego preparatu, cążek lub odpowiedniego frezu. Metoda jest dobierana indywidualnie do dłoni oraz preferencji Klientki. Możesz zdecydować się na manicure typowo odżywczy wykończony witaminową pastą, pokrycie lakierem lub relaksujący zabieg spa z peelingiem i nawilżającą maską.

Przeciwwskazania: bardzo zniszczone paznokcie lub skórki, choroby paznokci, choroby skóry dłoni.

Czas trwania: 1 – 1,5 h

Cena: 50 – 110 zł 

Manicure podstawowy

To minimalistyczna opcja dla panów, oraz pań, które lubią naturalny wygląd dłoni. Obejmuje opracowanie skórek, opiłowanie paznokci oraz ich polerowanie lub pokrycie odżywką.

Manicure klasyczny

Opracowanie skórek, opiłowanie oraz lakierowanie paznokci. Kolor i połysk utrzymuje się na paznokciach do około 6 dni, w zależności od rodzaju i kondycji naturalnej płytki. Stylistka dobierze odpowiedni podkład lub, w razie potrzeby, zaproponuje użycie serii lakierów przepuszczających wilgoć i powietrze, aby paznokcie pozostały w dobrej kondycji.

Manicure hybrydowy

Aktualnie to najbardziej popularny zabieg wykończony pokryciem płytki trwałym lakierem hybrydowym, dzięki czemu kolor i połysk utrzymuje się na paznokciach około 14 dniu, w zależności od rodzaju i kondycji naturalnej płytki.

W razie potrzeby stylistka zaproponuje również wzmocnienie paznokci bazą soak off (Gelish Structure lub Orly Bodyguard) – to bardzo plastyczny żel, który wygładza nierówności płytki oraz wzmacnia ją, dzięki czemu paznokcie pod spodem rosną i nie są tak podatne na złamania.

Manicure odżywczy

Kiedy paznokcie wymagają regeneracji, warto rozważyć zabieg typowo odżywczy, zamiast dodatkowego obciążania płytek kolorowymi preparatami. Przed zabiegiem stylistka zaproponuje możliwe rozwiązania, ustali z Tobą plan kuracji oraz zaleci domową pielęgnację. Z Twoją pomocą, przy odrobinie systematyczności przywrócimy blask Twoim dłoniom.