LIFTING I LAMINOWANIE RZĘS

Zabieg idealny dla pań, które chcą uzyskać efekt uniesionych lub podkręconych rzęs, a nie chcą wykonywać stylizacji produktami syntetycznymi. Najlepsze efekty uzyskujemy u osób, które mają rzęsy proste i rosnące w dół. Zabieg polega trwałym podkręceniu i uniesieniu rzęs naturalnych, farbowaniu i odżywieniu. Wykonujemy go w pozycji leżącej, na zamkniętych oczach. Do zabiegu należy zdjąć soczewki i zmyć makijaż. Efekt utrzymuje się do 6-8 tygodni, czyli do czasu wymiany wszystkich rzęs.

Paniom, które dodatkowo chciałyby maksymalnie wzmocnić i odżywić rzęsy proponujemy wzbogacenie zabiegu o botox. To zastrzyk odżywczy, który nawilża i regeneruje, wypełniając ubytki rzęs, tym samym delikatnie je pogrubiając. 

Czas trwania: ok. 1h

Cena: 200 zł

Przeciwwskazania: brak rzęs naturalnych lub bardzo zniszczone rzęsy, opryszczka, jaskra, choroby oczu, zapalenie spojówek, nadwrażliwość oczu lub bardzo łzawiące oczy, jęczmień, ostatnio wykonywane operacje/ zabiegi na oczy, chemioterapia, ciąża, świeży makijaż permanentny powieki, stany zapalne powiek, stosowanie stymulatorów wzrostu rzęs, alergie (konieczne wykonanie próby uczuleniowej min. 24h przed zabiegiem).